Anasayfa | Avrupa Operasyonları | Amerika Operasyonları | Ortadoğu Operasyonları | Uzakdoğu Operasyonları | Atatürk Havalimanı | Sabiha Gökçen | İletişim
Yurtdışı Uçak Kargo | Kargo Uçak Kiralama | Uluslararası Hava Kargo Taşımacılığı | Yurtdışı Uçak Kargo Fiyatları | Uçak Kiralama | İthalat - İhracat
logo-uçak-kargo-servisi
uçak-kargo-telefon-tel-iletişim
amerika-uçak-kargo-fiyatları

Amerika Uçak Kargo Hizmetleri

Amerika uçak kargo ihtiyaçlarınız için İstanbul merkez ofisimizle dilediğiniz an iletişime geçebilirsiniz. Gönderimlerinizde uçak kargo ihtiyacınız var ise vakit kaybetmeden firmamıza ulaşın. Kargo gönderimlerinde en hızlı teslimat uçak kargodur. Türkiye - Amerika ve dünya genelinde uçak kargo ihtiyaçlarınız için deneyimli personellerimiz ile hizmetlerimiz devam etmektedir. Hızlı, güvenli ve hesaplı uçak kargo hizmeti veren firmamız İstanbul merkez ofisinden parsiyel uçak kargo ve kargo uçak kiralama hizmetleri verebilmektedir.

Kargo Fiyatları

Uçak kargo fiyatları için talep formlarımızı ya da merkez ofis numaralarımızı kullanarak şirketimiz ile iletişime geçiniz. Gönderim yapılacak kargo içeriği, ebatlar, teslimat bilgileri ve teslimat şeklini belirtmeniz işlemlerinizin hızlanmasını sağlamaktadır.

amerika-hava-kargo-fiyatları-firmaları

Hediye

Amerika hediye gönderme ya da Amerika'dan hediye getirme işlemleriniz için hemen arayın. Hediye gönderme ve getirme teslimatlarının en hızlı şekilde yapılması uçak kargo ile gerçekleşmektedir. En hızlı uçak kargo hizmeti için arayınız.

Paket

Paket gönderimleriniz için alternatifli teslimat seçenekleri ile hizmet verebilmekteyiz. Bir veya birden fazla paket gönderimleri, bir tek adres ya da farklı adreslere teslimat seçeneklerimizde bulunmaktadır.

Evrak

Evrak gönderme, evrak getirme, Acil işlemlerinize farklı çözümler sunabilmekteyiz. Uzman ve alanında tecrübeli ekibimizle bir tek noktaya ya da birden fazla değişik noktaya teslimatlar yapılabilir. Bu hizmetimizden tek bir seferlik ya da düzenli olarak yararlanabilirsiniz.

Eşya

Eşya gönderimleri için tek bir eşya ya da komple eşya taşımacılığı yapılabilmektedir. Amerika uçak kargo hizmetleri için firmamız ile iletişime geçerek daha kapsamlı bilgi alınız.

Numune Gönderme/Getirme

Numune gönderimleriniz için bol alternatifli çözümler sunuyoruz. Numunelerinizi zamanında, güvenli ve uygun fiyatlarla teslim ediyoruz. Numune gönderme veya numune getirmek için hemen iletişime geçerek fiyatlarımız ve hizmetlerimiz hakkında bilgi edinin.

Mal ve Ürün

Ürün ve mal gönderme için en hızlı teslimat uçak kargo ile yapılabilmektedir. Hava kargo taşımacılığı ile ürün ve mal gönderme ya da getirme işlemlerinizi gerçekleştirebiliyoruz. Kendi tesislerimizden ithalat ve ihracat işlemlerinizi gerçekleştirerek tüm süreci yönetebilen bir şirket olarak çalışmaktayız.

Koli

Bir koli gönderimi ya da teslim almak için firmamız ile iletişime geçiniz. Koli gönderim işlemlerinizi en hızlı ve güvenli bir şekilde uygun fiyatlarla gerçekleştirmekteyiz.

Adınız/Soyadınız :

E-mail :

Telefon :

Talebiniz :

 
Anasayfa İletişim