Anasayfa | Avrupa Operasyonları | Amerika Operasyonları | Ortadoğu Operasyonları | Uzakdoğu Operasyonları | Atatürk Havalimanı | Sabiha Gökçen | İletişim
Yurtdışı Uçak Kargo | Kargo Uçak Kiralama | Uluslararası Hava Kargo Taşımacılığı | Yurtdışı Uçak Kargo Fiyatları | Uçak Kiralama | İthalat - İhracat
arajantin-uçak-hava-kargo

En Uygun Fiyatlar ile Arjantin Uçak Kargo Hizmetleri

Arjantin uçak kargo ile gönderimlerinizi en hızlı şekilde gerçekleştirebilmekteyiz. Arjantin - Türkiye uçak kargo, hava kargo taşımacılığı, uçak kurye hizmetleri çalışmalarımız deneyimli kargo ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Plures kargo ile havaalanı olan tüm ülke ve şehirlerde profesyonel kargo çözümlerine kolayca ulaşın.

arjantin-ve-arjantinden-kargo

Uçak ile kargo gönderimlerinizi gerçekleştiriyoruz, dilerseniz yine uçak ile Arjantin'den, yurtdışından kargonuzun tarafınıza ulaşmasını sağlıyoruz. Havacılık sektöründe tüm ihtiyaçlarınızı firmamız ile gerçekleştirebilirsiniz. Uçak kargo hizmetlerimiz haricinde uçak kiralama, uçak bileti, fazla bagaj çözümleri, vize hizmetleri vb tüm havacılık ihtiyaçlarınız için Plures Air farkını yaşayın.

Parsiyel uçak kargo taşımacılığı ile dilerseniz ufak bir paketi gönderebilir ya da gümrük departmanımızın size özel çözümleri ile ithalat ve ihracatınızı güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Tüm ithalat ve ihracat işlemleri, uçak kargo hizmetleri firmamız bünyesinde özel çözümlerle sunulmaktadır.

Arjantin'e Uçak Kargo

Uçak kargo gönderimleri artık daha kolay. Plures Kargo departmanı Arjantin'e ya da Arjantin'den Türkiye'ye uçak kargo gönderimlerinin en hızlı bir şekilde gerçekleşmesi için büyük bir titizlikle çalışmalarına devam etmektedir.

Arjantin hava kargo taşımacılığında bilinen şirketimiz, büyük ya da küçük tüm gönderimlerinizde özel çözümler üretebilmektedir. Acil gönderimler, hassas ve özel kargolar için özel çözümler üretebilmekteyiz.

Adınız

E-Mail

Telefon

Talebiniz

Arjantin Uçak - Hava Kargo Fiyatları

Uçak kargo ve hava kargo fiyatları için talep formalarımızı kullanabilir ya da iletişim numaralarımızdan şirketimize ulaşarak bilgi alabilirisiniz. Mail, talep formu ve iletişim formlarımızdan gönderilen talepleriniz, istekleriniz on-line olarak merkez ofisimizce cevaplanabilmektedir.

Fiyat bilgileri, işlemler, teslimatlar ve her türlü sorularınız için firmamıza ulaşabilir ve ücretsiz bilgi desteği alabilirsiniz.

arjantine-ucak-ve-hava-kargo-şirketleri-fiyatları

Arajntin'den Uçak Kargo

Arjantin'in tüm havalimanlarından uçak kargo hizmeti verebilmekteyiz. Türkiye'den ya da Arjantin'den kargo gönderiminiz için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. İthalat veya yapılacak ihracatlar için de firmamızı tercih edebilirsiniz. Gümrük işlemleri ve hava kargo hizmetleri tek bir firmadan kolay ve hızlı bir şekilde tamamlanır.

Uçak Kurye

Arjantin uçak kargo hizmetlerimiz haricinde uçak kurye hizmeti de verebilmekteyiz. Uçak kurye hizmetlerinde gönderimler için bir kısıtlama bulunmamaktadır. Uçak kurye de tek bağlayıcı konu gönderimin gerçekleşeceği ülkenin yasal prosedürleridir. Her ülkenin uçak kurye taşımacılığında farklı yasal kanunları bulunmaktadır. Arjantin uçak kurye hizmetlerinden yararlanmak için müşteri temsilcilerimizden bilgi alınmalıdır..

Kargo Uçak Kiralama

arjantin-kargo-uçak-kiralama

Plures Air'ın en bilinen faaliyetlerinden biri de uçak kiralama organizasyonlarıdır. Dünya'nın tüm havaalanlarında farklı istekler ve farklı amaçlar için tam zamanlı olarak uçak kiralama hizmetlerini sürdüren plures, kargo uçak kiralamaları için en iyi seçiminiz olacaktır. Kiralama departmanı 7 gün 24 saat hizmet veren firmamızdan dilediğiniz zaman ücretsiz bilgi alabilir, şartları ve süreçte yaşanacak olan tüm işlemleri öğrenebilirsiniz. Arjantin - Türkiye merkezli kargo uçak kiralaması tarifeli uçaklardan bağımsız olarak tamamen özel uçuşlarla gerçekleşmektedir. Büyük, hassas, özel hava kargo taşımacılıkları için özel ekibimiz ile hizmet verebilmekteyiz. Talebiniz ile birlikte ara transfer ve gümrük işlemleri gibi bir çok hizmetide şirketimizden talep edebilirsiniz. Arjantin'den Türkiye'ye veya Türkiye'den Arjantin'e uçak kargo hizmeti ve kargo uçak kiralama hizmetlerimiz İstanbul merkez ofisimizden gerçekleşir. Kargo uçak modelleri içinde çok farklı kapasitelerde uçak seçenekleri bulunmaktadır. Bu uçakları basit tabirle küçük ve büyük kargo uçakları olarak adlandırılabilmektedir. Acil ve özel durumlar için de alterantif seçenekleri sunabilen şirketimizden mail ya da telefon ile bilgi alabilirsiniz.

En Çok Talep Gelen Gönderim Seçenekleri

arjantin-hava-kargo-taşımacılığı

Evrak Gönderimi

Dünya'nın tüm ülkelerine evrak gönderimi işlemlerinizi firmamız ile gerçekleştirebilir hatta dağıtım bile yaptırabilirsiniz. Tek bir noktaya, bir seferlik, sürekli ya da birden fazla noktaya evrak gönderimleriniz için şirketimize ulaşın.

Dosya

Dosya, evrak, dergi vb dağıtım ya da tek bir seferlik gönderimleriniz için plures merkez ofisini aramanız ya da web sitemizde bulunan formlarla şirketimize bilgi vermeniz yeterlidir. Tüm dünya genelinde en hızlı ulaşım aracı olan uçaklar ile yapacağımız teslimatlar hızlı ve güvenli bir şekilde teslim edilmektedir.

Uçak ile Eşya

Eşya gönderimlerinde tek bir parça uçakla gönderilebilceği gibi komple ev, ofis, depo, iş vb eşyalarınızın gönderilmeside mümkündür. Arjantin, Türkiye ya da bir başka ülke için uçakla eşya gönderimi yapılırken uygun ambalajlama yapılmalıdır. Detaylı bilgiler için merkez ofisimizle iletişime geçiniz.

Makine Gönderimi ve Getirmek

Arjantin'e gönderim yapmayı düşündüğünüz makine ya da Türkiye'ye makine gönderme işlemleriniz için iletişim kurunuz. Makine gönderme ya da getirme işlemleriniz için firmamızın deneyimli kadrosu size en uygun alternatifleri en kısa sürede sunabilmektedir..

Hediye Gönder

Yurt dışı hediye gönderimlerinde en doğru tercih uçak kargo'dur. Adresten adrese hediye gönderim seçeneklerimizi öğrenmek, fiyat bilgisi almak için şirketimizi arayabilir ya da sayfamızda bulunan formlarımızı kullanabilirsiniz.

Koli

Uygun ambalajlanmış koli gönderimleriniz için tek yapmanız gerekn firmamıza ulaşmak. Arjantin merkezli koli gönderimleri için iletişim kurunuz. Sadece bir mail atarak işlemlerinizi başlatabilir, fiyatlar ve teslimat bilgileri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Numune

Numune gönderme ve getirme işlemleri için telefon ile firmamıza ulaşabilir ya da formlarımızı kullanarak iletişime geçebilirsiniz.

İthalat ve İhracat

Gümrüklü gönderimleriniz ya da yurtdışından Türkiye'ye ithalatlarınız için firmamız bünyesinden işlemlerinizin gerçekleştirilmesini talep edebilirsiniz. Arjantin ihracat ya da Arjantin'den ithalatlarınızda uçak kargo hizmetimiz ve gümrük hizmetleri ile tek bir noktadan hizmet alabilmeniz sağlanmaktadır.

Anasayfa İletişim