Anasayfa | Avrupa Operasyonları | Amerika Operasyonları | Ortadoğu Operasyonları | Uzakdoğu Operasyonları | Atatürk Havalimanı | Sabiha Gökçen | İletişim
Yurtdışı Uçak Kargo | Kargo Uçak Kiralama | Uluslararası Hava Kargo Taşımacılığı | Yurtdışı Uçak Kargo Fiyatları | Uçak Kiralama | İthalat - İhracat
avusturya-uçak-kargo

Plures'ten Her Gün Avusturya Uçak Kargo Hizmeti

Avusturya uçak kargo hizmeti içerisinde yükün ebadı ya da kilosu sizin talepleriniz ile şekillenir. Süre hassasiyeti olan yani acil olan her özel ya da resmi tüm gönderileriniz acil kargo ile iletilir. Bunun dışında süre hassasiyeti olmayan rutin gönderileriniz de hızlı bir şekilde yerine ulaşır.

Avusturya Havaalanları

Avusturya, modern ve pahalı bir ülkedir. Ülkede Viyana Havaalanı, Graz Havaalanı, Innsbruck Havaalanı, Salzburg Havaalanı, Linz Havaalanı, Klagenfurt Havaalanı gibi birçok havaalanı vardır. Avusturya uçak kargo seçeneği ile tüm bu havaalanlarına gönderi yapmak mümkündür. Plures havacılık yurtdışı uçak kargo hizmetini İstanbul merkezli yürütmekte ve Avusturya uçak kargo sistemi ile de müşterilerine hizmet sunmaktadır. Uçak kargo transferi öncesinde ve sonrasında profesyonel bir takip sistemi ile çalışılmaktadır. Uçak kargo fiyat/performans ölçüsü, teslim süresi, kargo çeşidi vb. birçok madde en dikkatli şekilde analiz edilmektedir.

Plures Air, havacılık endüstrisinde dünyanın birçok limanlarına, hava sahalarına kargo taşımacılığı yapan profesyonel, uzman, müşteri odaklı ve disiplinli bir şirkettir. Dünya uçak kargo taşımacılığındaki inovatif duruşu, farkındalık yaratan teknikleri ile parlayan bir yıldız olmuştur. Her zaman profesyonellik, disiplin ve müşteri memnuniyetini benimseyen misyonu ile ilerici bir rota oluşturmuştur. Güçlü ve deneyimli filosu ile uçak kargo taşımacılığında her geçen gün yenilikler sunmaya devam etmektedir.

Mozart'ın Aryalar Bestelediği Ülke: AVUSTURYA

Wolfgang Amadeus Mozart'ın aryalar bestelediği bir ülkedir Avusturya. Yeşilin bin bir tonunun iç içe olduğu bir yeryüzü cennetidir. Doğu Alplerinde yükselen, tarihi zenginliği ile bir müzeler ülkesidir. Doğu Alpler üzerinde kurulmuş ülkeden Tuna Nehri akar. Doğusundaki Neusiedl gölü en büyük gölüdür. Grossglockner Dağı, 3789 m yüksekliği ile bölgenin zirvesidir.

Avusturya, Orta Avrupa'da bulunan ve 9 eyaletten oluşan bir ülkedir. . İklim olarak karasal iklim gözlenir, ancak okyanusun etkisi ile bu denge kimi zaman bozulabilir. Ülkenin neredeyse yarısı ormanlar ile kaplıdır. Maden zengini bir ülkedir. Demir, grafit, kömür gibi değerli madenleri coğrafyasında barındırır.

Turizm açısında ise yaz kış uygun tatil beldeleri bulunmaktadır. Gölleri, dağları ve spor tesisleri ile ünlüdür. Yine kültür bakımından da son derece eğitimli bir ülkedir. Özellikle Viyana, müzik ve güzel sanatlar dallarında son derece başarılıdır. Tarihi yerleri de son derece kıymetlidir. Operalar, bale gösterileri, tiyatrolar… Avusturya tüm bu özellikleri ile cennet gibidir.

Adınız

E-Mail

Telefon

Talebiniz

Anasayfa İletişim