Anasayfa | Avrupa Operasyonları | Amerika Operasyonları | Ortadoğu Operasyonları | Uzakdoğu Operasyonları | Atatürk Havalimanı | Sabiha Gökçen | İletişim
Yurtdışı Uçak Kargo | Kargo Uçak Kiralama | Uluslararası Hava Kargo Taşımacılığı | Yurtdışı Uçak Kargo Fiyatları | Uçak Kiralama | İthalat - İhracat
logo-uçak-kargo-servisi
uçak-kargo-telefon-tel-iletişim
kargo-uçak-kiralama-istanbul-ankara-izmir-adana-antalya-diyarbakır

Kargo Uçak Kiralama Hizmetleri | Uluslararası Kargo Uçak Kiralama

Şirketimiz yurtiçi ve yurtdışı kargo uçak kiralama hizmetleri vermektedir. Uçak kiralama sektöründe bilenen bir marka olan Plures, Kargo Uçak Kiralama, özel uçak kiralama, özel jet uçak kiralama, yolcu uçak kiralama, ambulans uçak kiralamaları hizmetlerini tam zamanlı olarak İstanbul merkez ofisinden gerçekleştiren bir havacılık şirketidir.

Müşteri memnuniyetini esas alan şirketimiz kargo uçak kiralama haricinde parsiyel uçak kargo hizmetide verebilmektedir. Küçük ya da tek bir seferlik uçak kargo ihtiyaçlarınız için merkez ofisimizi arayarak işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Şirketimiz, parsiyel uçak kargo hizmetlerini Türkiye merkezli olarak yurtdışı uçak kargo işlemlerinde gerçekleştirmektedir.

hava-kargo-uçak-kiralama-firmaları

Kargo Uçak Çeşitleri

Jet Kargo Uçaklar

Pervaneli Kargo Uçaklar

Kargo Uçak Markaları ve Kategorileri

Küçük Kapasiteli Kargo Uçaklar

Beach 1900

Cessna 404

Cessna Citation 2

Metro III

AIRBUS A300F

Antonov 12

Boeing 737 Freighter

Ilyushin 76

Orta Kapasiteli Kargo Uçaklar

Boeing 747 Freighter

Ilyushin 96

McDonnell Douglas DC-10

McDonnell Douglas DC-11

kargo-uçağı-kiralama-şirketleri-fiyatları

Büyük Kapasiteli Kargo Uçaklar

Antonov 124

Antonov 225

Kargo Uçağı Kiralama İşlemleri

Kargo uçak kiralama taleplerinizi merkez ofisimizi arayarak ya da sayfa bitiminde bulunan talep formlarımızı kullanarak şirketimize iletebilirsiniz. Şirketimize ulaşan talepleriniz hava kargo taşımacılığında uzman ve yetkili personellerimizce en kısa sürelerde incelenmektedir. Fiyatlandrıma ve operasyon süreçleri büyük bir titizlikle hızlı bir şekilde merkez ofismizde hazırlanarak müşterilerimize bildirilebilmektedir.

Kargo uçak kiralama işlemleriniz hakkında her türlü sorularınızı ücretsiz olarak cevaplıyoruz. Kiralama işlemlerinin ve operasyon bilgilerinin en kısa zamanda tarafınıza ulaşabilmesi için; kargo uçak hizmeti alınmasının istediğiniz ülke ve şehir bilgisi, kargonun teslim edileceği ülke ve şehir bilgisi, kargo içerik ve özelliklerinin bilgisi, ara transfer talebi gibi bilgileri firmamıza ulaştırınız.

Dilerseniz Türkiye'den, dilerseniz yurtdışından Türkiye'ye kargo uçak kiralaması yapabilirsiniz.

Kargo uçak kiralama operasyonlarında gönderime uygun uçak seçimi, operasyonun kalkış ve varış noktalarında ilgili evrakların düzenlenmesi, izinlerin alınması, ara transfer talepleri var ise kara taşımacılık araçlarının organizasyonun tamamı kendi tesislerimizden tam zamanlı olarak gerçekleşmektedir. Tek bir seferlik, tek bir noktaya, birden fazla noktaya dağıtım ya da kargo gönderimlerinizi kargo uçak kiralayarak yapabilirsiniz.

Küçük, orta ve büyük kapasitelere sahip kargo uçakları ile tüm dünya havaalanlarında tam zamanlı olarak hizmet verilebilmektedir. Çok acil gönderimlerde küçük kargo uçaklar, ürün, makine vb gönderimler için orta kategoride bulunan kargo uçaklar, büyük ve hassas gönderimleriniz için özel büyük kargo uçaklar ile hizmetlerimiz sürdürülmektedir.

büyük-kargo-uçak-kiralama

Büyük Kargo Uçak Kiralama

uçakla-kargo-gönderimi

Büyük ebatlarda, ağır kargo gönderimlerinizde büyük uçak kargo kiralama ile ihtiyaçlarınıza farklı çözümler üretiyoruz. Dünya'nın en büyük kargo uçakları ve en ağır yükleri karşılayabilen kargo uçaklar ile tüm ihtiyaçlarınıza tek bir noktadan uygun çözümler...

Küçük Kargo Uçak Kiralama

Özel ve acil durumlarda küçük kargo uçak kiralama ile hızlı ve güvenilir bir şekilde gönderiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Jet ve turboprop özel kargo uçaklar ile tamamen özel kargo hizmetleri verilmektedir. Büyük kargo uçak kiralama fiyatlarına göre oldukça avantajlı olan bu uçak türleri dünya genelinde acil durumlarda en çok tercih edilen kargo uçaklardır.

Kargo uçak kiralama fiyatları, kargo uçak çeşitleri, kargo uçak ebatları, tarifeli kargo uçak seferleri, özel uçak kargo taşımacılığı, kargo uçak boyutları ve benzeri tüm sorularınız firmamızın deneyimli uzman personellerince ücretsiz cevaplanmaktadır.

plures-kargo-uçağı-kiralama-şirketi

Plures Kargo Uçağı Kiralama

Karayolu kargo taşımacılığı maalesef her talebe aynı derece cevap veremediğinden hava kargo taşımacılığı, kargo uçağı kiralama, ihtiyaçlar doğrultusunda büyük bir büyüme hızına kavuşmuştur. Özellikle karayolu taşımacılığında büyük parçaların ya da tehlikeli maddelerin taşınması oldukça güç olduğundan, kargo uçağı kiralama işlemleri ihtiyaç sahiplerine çok cazip gelmektedir.

Plures Havacılık olarak uzman kadromuz ile her ihtiyaca cevap verecek kapasitede uçaklarımız ve uzman ekibimiz ile 7/24 yurtiçi ve yurtdışı işlemlerinizde yanınızdayız.

İster parsiyel kargo getir/götür işlemleri talep edin, ister kargo uçağı kiralamak isteyin! Tüm işlemleriniz de kurallara uygun şekilde dünyanın her yerine, güvenli şekilde işlemleriniz gerçekleştirilecektir. Eğer söz konusu ihtiyacınız tehlikeli madde nakliyatı ise uçaklarımız Tehlikeli Madde Taşımacılığı Yönetmeliği'ne (DGR) uygun bölümlendirilmiş olduğundan, patlayıcı/yanıcı maddeler, radyoaktif malzemeler ya da kimyasal ürünler gibi maddeleri içeren kargolarınız var ise bu konuda özel eğitim almış uzman kadromuza, kargolarınızı gönül rahatlığı ile emanet edebilirsiniz.

Plures Havacılık ile zamanı yakalayın!

Günümüz iş dünyasında sektörler arası rekabet en üst düzeydedir. Ortada bir yarış olması sebebiyle de hız önem kazanmıştır. Bu nedenledir ki artık dünyada zaman paradan daha da fazla değerlidir.

Dünyanın hızına yetişmek ve zamanı iyi kullanmak için kargo uçaklarını kiralayarak, üstün hizmet kalitesi ile buluşabilirsiniz. Mükemmelliği yakalamak için ve siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek adına bize teslim etmiş olduğunuz kargoların yük ve zaman hesabı yapılarak en uygun kargo aracını tercih etmeniz için size yardımcı oluruz. Acil kargo ihtiyaçlarınız mevcut ise daha hafif kargo uçaklarını sizlere tavsiye ederiz. Filomuzda hem ağır yük uçakları hem de jet kargo uçakları bulunmaktadır.

Uçak kiralama konusunda dünyanın her yerinde geniş servis ağı bulunan Plures Havacılık olarak kargo uçaklarımız ile verdiğimiz hizmetler aşağıda listelenmiştir:

- Her tür uçak/helikopter/gemi yedek parçaları ve aksamları

- Her tür büyük metal/kompozit parçalar

- Her tür inşaat malzemeleri

- Dondurulmuş yiyecekler (sebze,meyve,balık vb)

- Her tür yanıcı, patlayıcı,kimyasal maddeler

- İnsani yardım ihtiyaçları, barış gücü faaliyetleri

- Petrol üretim tesislerinde kullanılan ekipmanlar

- Enerji sektöründe kullanılan ekipmanlar

- Otomotiv sektöründe kullanılan parçalar, ekipmanlar

- Acil durum kargoları

- Değerli eşyalar

- Sahne kurulum malzemeleri, konser teçhizatları

- Her tür kozmetik malzemeler, ilaçlar

- Posta teslimatları

Kısaca yukarıda belirttiğimiz konular da sizin de bir ihtiyacınız varsa hemen sitemizde yer alan iletişim adresinden bize ulaşabilirsiniz. Vereceğiniz bilgiler doğrultusunda size en uygun kargo uçağı seçer ve bu hıza sizin de yetişmenizi sağlarız.

Adınız/Soyadınız :

E-mail :

Telefon :

Talebiniz :

 
Anasayfa İletişim