Anasayfa | Avrupa Operasyonları | Amerika Operasyonları | Ortadoğu Operasyonları | Uzakdoğu Operasyonları | Atatürk Havalimanı | Sabiha Gökçen | İletişim
Yurtdışı Uçak Kargo | Kargo Uçak Kiralama | Uluslararası Hava Kargo Taşımacılığı | Yurtdışı Uçak Kargo Fiyatları | Uçak Kiralama | İthalat - İhracat
kazakistan-uçak-hava-kargo

Plures ile Kazakistan Uçak Hava Kargo Hizmetleri Farkını Yaşayın

Kazakistan'a göndereceğiniz kargolarda Plures'in verdiği Kazakistan uçak kargo hizmeti sayesinde gönderileriniz yerine tam zamanında ulaşacaktır ve size kargonuz ile ilgili tüm bilgiler eksiksiz verilecektir. Yurt dışı ile iş ilişkileri olan şirketlerin en çok tercih ettikleri bir hava kargo taşımacılık şirketi olan Plures Havacılık, Kazakistan'a göndereceğiniz her türlü kargolarınızın ağırlığını gözetmeden, size, en iyi hizmeti sunacaktır. İster küçük bir zarf, isterseniz makine parçası gönderimi yapabilirsiniz.

kazakistan-kargo

Plures Havacılık, alanında uzman kadrosu ile uçak kargo hizmetleri veren bir şirkettir. Yurtdışına bir paket veya bir kargo göndermek istediğiniz zaman Plures hava taşımacılık geniş hizmet ağı ile size yardımcı olacaktır. Plures, yurtdışına göndermek istediğiniz kargolarınızı adresinizden alınır ve gideceği adrese hızlı bir şekilde ulaştırılır. Müşterilerimiz, kargolarının yerlerine güvenli bir şekilde ulaşma süreçlerini takip edebilir, gerekli bilgileri uzman çalışanlarımızdan alabilirler. Plures Air'ın Kazakistan uçak kargo hizmetlerinden yararlanmak için bize telefon edebilir veya internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kazakistan Havaalanı

Kazakistan Devleti'nde hem özel hem de devlete ait havaalanları hizmet vermektedir. Bu havaalanlarının en önemlilerinden biri olan Aktobe Havaalanı şehre 4 km uzaklıkta bulunur ve fazla büyük olmayan bir terminale sahiptir. Astana Havaalanı ülkenin uluslararası en büyük havaalanıdır. Havalimanı başkente 14 km uzaklıkta bulunmaktadır. Almatı Uluslararası Havalimanı ise Almatı'ya 18 km uzaklıktadır. Kazakistan'ın Şimkent kentinde bulunan diğer bir uluslararası havaalanı olan Şimkent, yolcu ve kargo taşımacılığında hizmet vermektedir. Son olarak da Kazakistan'ın Kızılorda şehrinde bulunan Kızılorda Havalimanı orta büyüklükteki uçaklara hizmet sunmaktadır.

Adınız

E-Mail

Telefon

Talebiniz

Kazakistan Hakkında

Orta Asya ve Doğu Avrupa'daki bağımsız devletlerden bir tanesi de Kazakistan'dır. Batı Avrupa kadar bir yüzölçümüne sahip olan Kazakistan dünyanın dokuzuncu büyük devleti olarak bilinir. Türkî devletleri arasında en büyük ülkedir. Doğal kaynaklar bakımından çok büyük bir zenginliğe sahiptir. Kazakistan Devleti'nin vadi ve ova bölümlerinde iklim çok sert geçmektedir. Sıcaklık dereceleri bölgelere göre çok farklılıklar göstermektedir. Ülkenin güney tarafında sıcaklık -5 dereceyi bulur. Orta bölümlere doğru gidildikçe sıcaklık -19 dereceyi gösterir. Yaz aylarında güney bölümlerinde sıcaklıklar 29 dereceyi bulurken kuzey kısımlarında sıcaklık 20 dereceye düşmektedir. Yüksek kesimlerdeki vadilerde rüzgârlar çok sert estiğinden bu kesimlerde kasırgalara rastlanılmaktadır.

kazakistana-kargo-gönder

Kazak halkının en önemli yemekleri beşparmak ve şaşlık denilen yemeklerdir. Sebze yemeklerinin pek fazla olmamasının en büyük nedeni, ülkenin coğrafi yapısından kaynaklanmaktadır. Ayrıca Kazakistan'ın milli içkisi kımızı da saymadan geçmeyelim. Burada sosyal hayat renkli geçmektedir. Barlar ve restoranlar kalitelidir. Bunların yanında sinemalar ve opera binaları da bulunmaktadır. Ülkede bayramların sayısı fazla olduğu için eğlenceler ve tatiller de buna paralel olarak fazladır. Ülkede yeni yılın başlangıcı sayılan Nevruz kutlamalarına ayrı bir önem verilmektedir. Ülke ulaşımında otobüsler, tramvaylar ve taksiler kullanılır.

Gezilecek Yerler

Kazakistan'ın en önemli şehirlerinden biri ve ülkenin başkenti olan Astana mutlaka görülmesi gereken turistik yerlerden biridir. 105 metre yüksekliğinde olan Bayterek Anıt Kulesi'nde şehre tepeden bakmanızı sağlayacak bir gözlemevi bulunmaktadır. Ayrıca kulenin içinde sanat eserlerinin sergilendiği sanat galerisi, akvaryum ve yemek için restoranlar bulunmaktadır. Türklerin eseri olan Han Çadırı da gezilebilir. Burası ayrıca bir alışveriş merkezi olarak ta insanlara hizmet vermektedir. Ülkenin tarihi zenginliklerini yansıtan Kazakistan Başkanlık Müzesi, Kazakistan Haritası Açık Hava Müzesi de gezilecek yerler arasındadır. Müzede on dört şehrin maketleri sergilenmektedir. Gezilecek yerler arasında Güzel Sanatlar Müzesi, Milli Opera ve Bale Tiyatrosu ile Kazakistan Kültür Merkezi Müzesi de olursa geziniz daha da zenginleşecektir.

Anasayfa İletişim