Anasayfa | Avrupa Operasyonları | Amerika Operasyonları | Ortadoğu Operasyonları | Uzakdoğu Operasyonları | Atatürk Havalimanı | Sabiha Gökçen | İletişim
Yurtdışı Uçak Kargo | Kargo Uçak Kiralama | Uluslararası Hava Kargo Taşımacılığı | Yurtdışı Uçak Kargo Fiyatları | Uçak Kiralama | İthalat - İhracat
libya-uçak-hava-kargo

Libya Uçak Kargo

Libya uçak kargo ve uçak kiralama hizmeti sunan Plures Air firması, Libya'ya 10 seneyi aşkın bir süredir taşımacılık yapmaktadır.

Libya'da yaşanan demokratikleşme sürecinden sonra ülke, yeniden bir var olma sürecine girdi. Bu süreçte gelenek ve kültür olarak kendisine yakın olan Türkiye, Libya'nın her zaman yanında yer aldı ve şuanda da almaktadır. Bugün ülkedeki yaşanan olumsuz gelişmelerden tahrip olan kentler, yeniden Türk iş adamlarının aldığı ihalelerle yeniden onarılmakta, tabiri caizse yeni bir şehir meydana getirilmektedir. Bu bakımdan ülkeye hizmet vermek adına gerekli makine ve teçhizatın ulaştırılması, alanında başarılı kargo firmaları tarafından yerine getirilmektedir.

libya-kargo-nakliye

Libya'da bugün en yoğun bir şekilde var olan sektör inşaat olarak öne çıkmaktadır. Bu anlamda ülkenin ihtiyacı olan inşaat malzemeleri ve inşaatta gerekli olan ağır kamyon ve araçların Libya'ya ulaştırılması, orada iş yapan ve yapacak olan firmalar için problem gibi gözükmektedir. Libya uçak kargo kiralama hizmeti sunan Plures Havacılık sayesinde firmalar, modern çözüm önerilerimizden faydalanarak Libya'ya en kısa sürede ulaşmaktadırlar. Libya'ya göndermek istediğiniz veya oradan transfer edeceğiniz yükün ebat ve ağırlığı ne olursa olsun, Plures Air deneyimli kadro ve tecrübeli ekibiyle, uygun bir kargo uçağı ve ürünlerin gerekiyorsa ambalajlanması gibi yan işlerini kaliteli bir şekilde yerine getirmektedir.

Adınız

E-Mail

Telefon

Talebiniz

Plures Havacılıkla bir adam öndesiniz!

Havacılık sektörünün ülkemizde gelişmesinde büyük yatırımları olan Plures, en uzakları en yakın yaparak müşterilerinin ihtiyaçlarına çözüm sunmaktadır. Modern ve kaliteli çözümler sunan firmanın büyümesindeki istikrar, vermiş olduğu hizmetin müşterilerce kabul görmesi ve uzun soluklu bir çalışma sözleşmesinin imzalanmasıdır. Libya uçak kargo hizmetinde de firmamız, sunmuş olduğu kaliteli hizmetiyle Libya'nın yeniden var olmasında çalışan iş adamlarının ve yatırımcıların kargo ihtiyaçlarını sağlıklı bir şekilde karşılamaktan gurur duymaktadır.

libya-uçak-nakliye

Gerek Libya uçak kargo hizmetlerinde gerekse diğer ülkelere yapılacak olan kargo transferlerinde en uygun fiyat ve en kaliteli hizmet sunan firmamız, ağır sanayi malzemelerinin sevkiyatında ve acil gönderilmesi gereken kargolarının yerine ulaştırılmasında, başarılı bir ekip çalışması uygulamaktadır.

Libya ülkesindeki muhtaçlara yardımlarını ulaştırmak isteyen hayır ve vakıf kurumlarının lojistik, gıda gibi yardımlarının da hızlı ve güvenli bir şekilde teslim edilmesi sürecini koordineli olarak takip eden firmamız, vakıf kurumlarına sunmuş olduğu en iyi fiyat garantisiyle de, sektöründe lider olduğunu kanıtlamaktadır. Libya uçak kargo hizmetlerinde gönderilecek olan ürünün vasıflarına en uygun kargo uçaklarının hazırlanmasını kısa sürede yerine getiren Plures Air markası, hızlı nakliyat, mutlu müşteriler sloganıyla hareket etmeye devam etmektedir.

Her türlü kargo hizmetinizde yanınızda olan Plures Havacılık, sınır dinlemeden, uzaklıkları görmeden, taşınacak yüklerin büyüklüğüne aldırmadan, en iyi hizmetin sunulması için çalışmalar yapmaktadır. Libya uçak kargo hizmetinden yararlanmak ve şartları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak adına, müşteri hizmetleri biriminden istediğiniz zamanda bilgi alabilirisiniz.

Anasayfa İletişim