Anasayfa | Avrupa Operasyonları | Amerika Operasyonları | Ortadoğu Operasyonları | Uzakdoğu Operasyonları | Atatürk Havalimanı | Sabiha Gökçen | İletişim
Yurtdışı Uçak Kargo | Kargo Uçak Kiralama | Uluslararası Hava Kargo Taşımacılığı | Yurtdışı Uçak Kargo Fiyatları | Uçak Kiralama | İthalat - İhracat
logo-uçak-kargo-servisi
uçak-kargo-telefon-tel-iletişim

Yurtdışına ve Yurtdışından Uçak Kargo Hizmetleri

parsiyel-hava-kargo

Yurtdışına kargo göndermek ya da yurtdışından kargo hizmeti almak için şirketimiz ile iletişim kurunuz. Dünya genelinde en hızlı kargo taşımacılığının yapıldığı uçak kargo hizmetlerimizle dilediğiniz zaman hizmet alabilirsiniz. Merkez ofis numaralarımızdan şirketimize ulaşarak ya da web sayfamızda bulunan talep formları aracılığı ile işlemlerinizi başlatabilir, tarafanıza bilgilendirme yapılmasını, fiyat teklifinin ve detaylı bilgilerin ulaştırılmasını isteyebilirsiniz.

Dünya'nın tüm şehirlerine uçak kargo hizmetleri verebilen şirketimiz, istanbul merkez ofisimizden tüm operasyonları başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Yurtdışına ya da yurtdışından parsiyel uçak kargo hizmetlerinin yanı sıra Türkiye'nin en bilinen uçak kiralama şirketi olan firmamızdan tamamen tarafınıza özel kargo uçak kiralaması da yapabilmektedir. Kargo uçak kiralamalarında tarifeli uçaklardan bağımsız olarak hareket özgürlüğü bulunmaktadır. Bu hizmet türünden sadece kargo uçak kiralaması yapılabildiği gibi talep edilmesi ile adresten adrese, ara transferlerin gerçekleştirilmesi ve tüm operasyon yönetiminin şirketimiz tarafından gerçekleştirilebilmektedir.

En çok talep alan parsiyel uçak kargo hizmetlerimizde; ürün gönderimleri, ithalat, ihracat, hediye, numune, koli, evrak vb gönderimlerin güvenli, hızlı, ekonomik fiyatlarla gönderimlerini her gün gerçekleştirebilmekteyiz.

Yurtdışı gönderimlerinde uçak kargo ile kısa zamanda hızlı ve güvenilir bir şekilde teslimatlar gerçekleştirilmektedir. Uçak kargo gönderimlerinizde detaylı bilginin en kısa sürede hazırlanması için kargo bilgilerinin eksiksiz müşteri temsilcilerimize iletilmesi gerekmektedir. Detaylar için merkez ofisimize ulaşınız.

Hava kargo taşımacılığı dünya genelinde hızlı ve kolay teslimatları ile en çok tercih edilen taşımacılık seçeneğidir. Uçak kargo ile trafik, uzun mesafeler, yol ve hava koşulları gibi bir çok olumsuz durumlarda yaşanılan zaman kaybı engellemektedir.

Dünya genelinde tüm ülkelere ve şehirlere uçak kargo, uçak kurye hizmetlerimizin haricinde şirketlere özel hava kargo operasyonlarının yönetimi, uçak bileti, vize takip, seyahat yönetimi gibi bir çok havacılık ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan gerçekleştiriyoruz.

uçak-ile-kargo-gönderme

İşlemlerinizin en hızlı şekilde gerçekleştirilebilmesi için;

Nereden, Nereye ( Ülke - Şehir )

Gönderim İçeriği

Ağırlık Bilgileri

En - Boy - Derinlik Ölçüleri

Ambalajı

Uçak kargo gönderimlerinde tek bir noktaya hizmet verebildiğimiz gibi birden fazla değişik noktayada dağıtım hizmetleri verebilmekteyiz. Yapmanız gereken sadece kargo bilgilerinizi firmamıza ulaştırmanızdır. Tek bir seeferlik uçak kargo hizmeti ya da şirketlere özel uçak kargo operasyonlarının yönetimini firmamızdan istediğiniz zaman talep edebilirsiniz.

Dünya genelinde en bilenen havayolu firmaları ile işbirliktelikleri bulunan firmamıza merkez ofis numaralarımızdan ya da talep ve iletişim formlarımızdan kolayca ulaşabilirsiniz.

Adınız/Soyadınız :

E-mail :

Telefon :

Talebiniz :

 
Anasayfa İletişim