Anasayfa | Avrupa Operasyonları | Amerika Operasyonları | Ortadoğu Operasyonları | Uzakdoğu Operasyonları | Atatürk Havalimanı | Sabiha Gökçen | İletişim
Yurtdışı Uçak Kargo | Kargo Uçak Kiralama | Uluslararası Hava Kargo Taşımacılığı | Yurtdışı Uçak Kargo Fiyatları | Uçak Kiralama | İthalat - İhracat
logo-uçak-kargo-servisi
uçak-kargo-telefon-tel-iletişim
uluslararası-uçak-nakliye
yurtdışı-hava-kargo
uçak-ile-nakliye

Yurtdışı Uçak Kargo | Yurtdışı Hava Kargo

Yurtdışı hava kargo ihtiyaçlarınıza hızlı ve ekonomik fiyatlarla çözüm üreten bir firmayız. Yurtdışı uçak kargo hizmetleri ile kargo gönderimlerinizi her gün merkez ofisimizden gerçekleştirebilmekteyiz. Uçak ile bir çok değişik sektörler ve bireysel müşterilerimiz için hava kargo faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

uçak-ile-kargo-taşımacılığı

Kargo ve kurye departmanlarımız tüm müşterilerimize mükemmel hizmet kalitesi ile hizmet vermektedir. Karmaşık durumları basitleştiren ve çok dilli profesyoneller ile yurtdışından Türkiye'ye ya da Türkiye'den yurtdışına uçak kargo için zaman kaybı yaşamadan iletişime geçiniz.

Firmamız, yurtdışı parsiyel kargo, yurtdışı ürün getirme/gönderme, yurtdışı numune gönderimi/getirme, yurtdışı makine getirme/gönderme, yurtdışı hediye gönderme, yurtdışından hediye getirme, yurtdışı koli gönderimi, yurtdışı evrak gönderimi, yurtdışı paket gönderimleri vb tüm uluslararası uçak kargo ihtiyaçlarınızı karşılayabilen bir havacılık firmasıdır.

Acil yurtdışı uçak kargo için hemen merkez ofisimizi arayın. Unutulma ya da geç kalınma durumlarında yetişmesi gereken evrak, eşya, ürün vb gibi gönderimlerinizi en kısa zamanda uçak ile istediğiniz yere ulaştırabilirsiniz.

Uçak kargo gönderimlerinde kargo ve kurye hizmeti verebilmekteyiz. Kurye gönderimlerinde daha hızlı ulaşımlar sağlanmaktadır. Kurye gönderimlerinde her ülkenin farklı izin yönetmeliği bulunmaktadır. Kurye kapsamına girmeyen ürünlerde gönderimlerin ulşamasında olumsuz durumlar oluşmaktadır. Kurye gönderimi için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçiniz. Kargo gönderimlerinde standart işlmeler ile gönderimler gerçekleştirilir.

İşlemlerinizin en hızlı şekilde gerçekleştirilebilmesi için;

Nereden, Nereye ( Ülke - Şehir )

Gönderim İçeriği

Ağırlık Bilgileri

En - Boy - Derinlik Ölçüleri

Ambalajı

Teslimat Şekli bilgilerini web sitemizde bulunan talep formları ile ya da mrkez ofis numaralarımızdan müşteri temsilcilerimize ulaşarak iletebilirsiniz. Acil gönderim ise bilgi verilmesi önemlidir. Uçak kargo gönderimlerinin çok acil ulaştırılması gerektiyorsa müşteri temsilcilerimize bilgi verilmelidir. Bu bilgiler doğrultusunda firmamız size en uygun çözümleri üretebilmektedir.

acil-hava-kargo-firmaları

UÇAK KARGO HİZMETLERİ

Uçak kargo ihtiyaçlarınıza tek bir noktadan en hızlı çözümler. Firmamız havacılık sektöründe uçak kargo ihtiyaçlarınızın tümünü karşılayabilen bir firmadır.

türkiye-uçak-kargo-firmaları

Uçak Kargo Hizmet Seçeneklerimiz

Kargo Uçak Kiralama

Parsiyel Uçak Kargo Taşımacılığı

Uçak Kurye Hizmetleri

Acil Yurtdışı Uçak Kargo

Şirketlere Özel Uçak Kargo Operasyonlarının Yönetilmesi

Yurtdışı Dağıtım Hizmetleri

Kargo uçak kiralama ile acil, özel, hassas, büyük hacimli kargo gönderimleri gerçekleştirilmektedir. Talepler doğrultusunda ara transfer işlemleri dahil, tüm operasyon firmamızca gerçekleştirilebilmektedir. Sadece kargo uçak kiralaması ile havaalanından havaalanına kargo uçak kiralamasıda yapılabilmektedir.

Parsiyel Uçak Kargo, ürün, makine, tek bir parça ürün, eşya gönderimlerinde bu hizmet sınıfından yararlanabilirsiniz. Dünya genelinde hizmet alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken kargo gönderim bilgilerini tarafımıza iletmenizdir.

Uçak Kurye, bu hizmet sınıfından tüm gönderimler için yararlanılabilir. Uçak kurye gönderimlerinde, gönderim içeriği ve gideceği ülkedeki resmi uygulamalar işlemlerin başlatılmasını belirlemektedir. Ayrıntılar için iletişim kurunuz.

Acil Uçak Kargo, acil durumlarda tercih edilmektedir. Aciliyet durumu, gönderim yapılacak kargo türüne göre hizmet seçenekleri en kısa sürede listenerek gönderimin, istenilen gün ve istenilen saatte ulaştırılması sağlanır.

Şirketlere Özel Uçak Kargo Operasyonları, eğer yurtdışı uçak kargo gönderimlerinizde süreklilik var ise firmamız ile iletişime geçiniz. Sizin için en uygun çözümler ve ekonomik fiyatlarla hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Karmaşık durumların basitleştirilmesi, profesyonel yönetim, iş bitirme kabiliyeti, maliyetlerin düşürülmesi prensipleri ile yurtdışı uçak kargo hizmetlerimizi dünya genelinde verebilmekteyiz.

Yurtdışı Dağıtım Hizmetleri; Firmamız, dünya genelinde tek bir noktaya hizmet verebildiği gibi, farklı adreslere ve birden fazla adrese gönderim yapabilmenizi sağlamaktadır.

yurtdışına-uçak-hava-kargo

Plures Havacılık olarak, yurtdışı uçak kargo hizmeti ile alanında lider bir rota çiziyoruz. Kargo ve taşımacılığa dair her soruyu ve her hizmeti eksiksiz çözümlerle sunuyoruz. Yurtdışı uçak kargo hizmetinin her ayağını, profesyonel ve alanında uzman ekibimiz ile sürdürüyoruz. Plures havacılık olarak hava kargo taşımacılığının artılarını, kolaylıklarını, farkını ve ayrıcalığını, siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Yurtdışı uçak kargo ile kargo taşımacılığının bambaşka bir boyut kazandığını sizlerde tecrübe ettiğiniz zaman göreceksiniz. Plures havacılık olarak sizi bu deneyimi yaşamaya davet ediyoruz. Ayrıcalıklı ve hızlı bir kargo hizmeti almak istiyorsanız en doğru ve kaliteli yerdesiniz!

Yurtdışı Uçak Kargo Nedir Ve Diğer Kargo Taşımacılığından Farkı Nedir?

Yurtdışı uçak kargo, Plures havacılığın geniş kargo filosunda, faydalanabileceğiniz ayrıcalıklı bir hizmettir. Firmamız bu anlamda hem teknik olarak hem de uygulama olarak oldukça güçlü referanslara sahiptir. Peki, yurtdışı uçak kargo nedir? Yurtdışı uçak kargo: dünyanın birçok ülkesine gönderi yapabileceğiniz hızlı ve güvenli bir taşımacılık hizmetidir. Bu alanda marka olmuş firmamız, size hem ekonomik hem de kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Dilediğiniz kiloda ya da ebatta kargoyu bu hizmet ile dilediğiniz yere dilediğiniz zamanda ulaştırıyoruz. Yurtdışı uçak kargo, diğer kargo taşımacılığı seçeneklerine göre daha hızlı daha güvenli bir seçenektir. Plures Air hiç bir sınırlama getirmeden dilediğiniz kargoyu dilediğiniz yere hızlı bir şekilde ulaştırıyor. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti ve müşteri sadakati ile yol alan firmamız; vizyon, misyon ve değerler çizgisinden hiçbir zaman ödün veremden hareket etmektedir. Filosuna her geçen gün taşımacılık ile ilgili yeni ve farklı hizmetler ekleyen firmamız, yenilikçi bir öngörüye sahiptir. Yurtdışı uçak kargo ya da diğer uçak kargo hizmetleri için biz buradayız!

Plures Air ile Yurtdışı Uçak Kargo'nun Ayrıcalıklarını Keşfedin!

Firmamız, kargo ve kargo transferi lokasyonunda büyük ve güçlü bir filoya sahiptir. Deneyim, iş gücü, yetkin personeli, teknik alt yapısı ve referansları ile geniş aprondan prestijli uçuşlara, hizmetlere imza atmaktadır. Yurtdışı uçak kargo hizmeti ile de bilinen ve sıradan kargo taşımacılığına yeni bir soluk getirmiştir. Herhangi bir kilo ya da ebat sınırlaması olmadan tüm gönderilerinizi Plures Air ile güvenilir bir şekilde transfer edebilirsiniz. Kargonun hızlı transferi ile ister ticari yani kurumsal ister özel eşyalarınızı yurtdışındaki yakınlarınıza ya da iş ortaklarınıza gönderebilirsiniz. Yurtdışı uçak kargo hizmeti, ayrıcalıklı ve oldukça farklı bir hizmet olduğu için sizi de bu ayrıcalıklar dünyasına bekliyoruz.

Adınız/Soyadınız :

E-mail :

Telefon :

Talebiniz :

 
Anasayfa İletişim